NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy, za którymi stoją kierunkowe studia, lata doświadczeń w pracy z dziećmi i pasja do tego, co robią. Mają głowy pełne pomysłów, w relacjach z dziećmi są przyjaźni i cierpliwi, ale też motywujący do robienia ciągłych postępów i rozwoju.

KAROLINA MAKARCZYK

ZAŁOŻYCIELKA AMAZING KIDS ACADEMY

Z wykształcenia jestem psychologiem, przez kilkanaście lat pracowałam w działach HR dużych firm w obszarach tzw. „miękkiego HR”. Jestem mamą dwóch dziewczynek- Julki (7 lat) i Leny (10 lat). Bardzo lubię wymyślać, planować, organizować, realizować, działać. Muszę mieć zadania, cele i perspektywę, ale też fajnych, ciekawych ludzi wokół siebie, to mnie napędza do działania. Uwielbiam podróże, a w nich z kolei najbardziej- smaki regionalnych kuchni i ciepłe morze do pływania.

Przedstawiam Wam Drodzy Rodzice naszą super drużynę instruktorów, w Amazing Kids Academy będziemy się świetnie bawić, będziemy się uczyć, będziemy współpracować, tworzyć i rozwijać dziecięce pasje. Czekamy na Wasze dzieciaki - super amazingowa paczka - czas start!

BOGUSŁAWA JANTOS

PLASTYCZNA PALETA SKARBÓW- RĘKODZIEŁO

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im L. Solskiego w Krakowie/Wydział Aktorski we Wrocławiu. Ukończyłam także średnią szkołę plastyczną w Zakopanem.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc warsztaty i zajęcia indywidualne, m. in. w "Powozowni" w Radziejowicach, gdzie poza zajęciami tworzymy z młodzieżą spektakle teatralne. Poza teatrem zajmuję się tworzeniem kostiumów teatralnych, rysunkiem, malarstwem, projektuje i wykonuje również własne unikatowe rzeczy dla dzieci. Brałam udział w wielu plenerach malarskich i wystawach.

MAGDALENA SZOSTAKIEWICZ

ZAJĘCIA Z SZYCIA NA MASZYNIE/SZYCIA RĘCZNEGO

Jestem z wykształcenia krawcową i od wielu lat zajmuję się szyciem. Na moich zajęciach powstają głównie zabawki, torby, breloki i drobiazgi do domu. Od kilku lat prowadzę również warsztaty z podstaw szycia dla dzieci i dla dorosłych.

Prowadząc zajęcia z dziećmi stawiam na rozwijanie kreatywności oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników, rozwijam w dzieciach pasję do tworzenia.

DOROTA CHRUSTNY

ZAJĘCIA Z CERAMIKI

Z wykształcenia jestem pielęgniarką (Liceum Medyczne, Warszawa), pedagogiem ( Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja, Uniwersytet Warszawski ), certyfikowanym terapeutą ręki ( „Terapia ręki I i II stopnia”- Centrum Szkoleniowe Soyer, Warszawa i „Ceramika w terapii ręki. Jak świadomie lepić z dziećmi”- ARTych FOR KIDS, Warszawa) oraz absolwentką warsztatów ceramicznych z lepienia z gliny, szkliwienia i toczenia na kole garncarskim (Szkoła Ceramiki Ceramiq Warszawa).

Z zamiłowania jestem ceramikiem, który wykorzystuje swoją wiedzę i wykształcenie do pracy z dziećmi i dorosłymi. Kilka lat pracy w Pracowni Szkoły Ceramiq dało mi ogromne ceramiczne doświadczenie. Obecnie jestem właścicielką firmy D’Ceram , która zajmuje się tworzeniem ceramiki i prowadzeniem warsztatów ceramicznych.

Kocham to co robię i chcę się tym dzielić z innymi.

ELIZA POPRAWA

WARSZTATY EKO/ZIELONE

Z wykształcenia jestem magistrem inżynier biotechnologii, z zamiłowania i życiowej pasji twórcą i przetwórcą.

Potrzeba tworzenia i satysfakcja z pracy twórczej spowodowała, że to nie biotechnologia, a rękodzieło, upcykling oraz szeroko pojęta eko edukacja stały się moją pracą, a nie tylko hobby.

Jestem organizatorką wydarzeń z cyklu Przerób-My, założycielką portali przerobmy.pl i pimpit.pl oraz właścicielką rękodzielniczej marki StyLova. Organizuję festiwale upcyklingu, recyklingu i rękodzieła oraz warsztaty kreatywne DIY, szkolenia i eventy, wszystkie w duchu less waste i w atmosferze poszanowania środowiska oraz świadomej konsumpcji.

PIOTR DEMBICKI

ZAJĘCIA Z RYSUNKU KOMIKSOWEGO

Jestem Artystą Plastykiem – Projektantem Wzornictwa Przemysłowego. W 1996 roku ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

Po ukończeniu studiów pracowałem w agencjach reklamowych i studiach projektowych, gdzie wykorzystywałem umiejętności nabyte w trakcie studiów, włączając w to wizualizację idei przy pomocy technik plastycznych.

Prowadzę zajęcia oraz pracownie komiksu dla dzieci i młodzieży m. in. w domach kultury w Warszawie.

ADRIANA KAISER SUBDA

ZAJĘCIA PROJEKTOWANIE MODY

Jestem mgr.inż.architektem i absolwentką Fashion Design&Manufactur w Glasgow. Dodatkowo kształciłam Malarstwo i rysunek odręczny podczas 5 lat studiow na wydziale Architektury w Krakowie. Dziś swoje umiejętności wykorzystuję w pracy jako artysta, projektant mody i nauczyciel. Prowadzę eventy malarskie dla CulinaryOn oraz prywatne Warsztaty Mody dla dzieci. Jestem projektantką Art&High Fashion, miłośniczką Haute Couture, założycielką marki The-A fashion oraz właścicielką i projektantką atelier awangardowych sukien ślubnych. Moje prace zostały docenione w branży mody ślubnej, o czym świadczą liczne publikacje moich prac w gazetach, na billboardach, okładkach magazynów w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Nietypowe projekty jak np. kolekcja sukni ślubnych z papieru, czy udział w London Fashion Week 2018 z kolekcją sukni z wykorzystaniem materiałow odpadowych to dowód na to, że jestem projektantką oryginalną, a moje projekty są ponadczasowe i po latach okazują się wyprzedzać epokę. Jestem wiizjonerką i designerką, ale też zwykłym człowiekiem z cieplym podejsciem do swoich podopiecznych na warsztatach.

KAMILA MAKARUK

PLASTYCZNA PALETA SKARBÓW- RĘKODZIEŁO

Z wykształcenia jestem architektem wnętrz i scenografem po Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zajmuję się różnymi dziedzinami sztuki: maluję obrazy, projektuję i wykonuję scenografię, aranżuję wnętrza i wystawy, szyję maskotki i pufy, wykonuję makiety. Od czasu do czasu zajmuję się designem, projektowanie graficznym oraz ceramiką.

Prowadzę zajęcia kreatywno - plastyczne dla dzieci.

MAT DANCE STUDIO

ZAJĘCIA TANECZNE

Działamy na rynku od 2005 roku, prowadzimy stacjonarną szkołę tańca, współpracujemy także z ponad 50 przedszkolami i szkołami w Warszawie i okolicach.

Założycielem szkoły jest Mateusz Mielcarz- tancerz i choreograf. Jestem związany z tańcem od 1992 roku, ponad 12 lat trenowałem taniec towarzyski, w sumie uczestniczyłem w ponad 100 turniejach tańca w Polsce i za granicą, zdobywając m. in. v-ce Mistrzostwo Polski w 10 tańcach, II miejsce na turnieju Polish Open. Na co dzień współpracuję z agencjami reklamowymi jako choreograf, uczestnikami programu Taniec z Gwiazdami jako konsultant, instruktor, oraz licznymi szkołami tańca w Warszawie i nie tylko.

Od 2016 roku jestem także organizatorem cieszącego się wielką popularnością Festiwalu Tańca.

KSGA LEGION WARSZAWA

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion Warszawa specjalizuje się w szkoleniu zawodniczek gimnastyki artystycznej. Jest jednym z największych klubów gimnastycznych w Polsce, zrzeszającą ponad 600 uczestników zajęć. W 2020 klub zajął I miejsce w systemie sportu ministerstwa zdobywając tytuł najlepszego polskiego klubu.

KATARZYNA JABŁOŃSKA-ULIDA

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Jestem nauczycielem wspomagającym w szkole podstawowej, pedagogiem specjalnym oraz certyfikowanym terapeutą zajmującym się Treningiem Umiejętności Społecznych.

Posiadam certyfikat „Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu" oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu Trening Umiejętności Społecznych.

KAROLINA CIACH

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, terapeutą pedagogicznym oraz certyfikowanym terapeutą zajmującym się Treningiem Umiejętności Społecznych.

Posiadam certyfikat „Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu" oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu Trening Umiejętności Społecznych.

ADAM FABISZ

KURS FOTOGRAFII

Jestem absolwentem Akademii Filmu i Telewizji na kierunkach operatorskim i montażowym, zawodowo jestem związany z fotografią ponad 20 lat. Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej, portretowej, produktowej, kulinarnej, architektonicznej, lotniczej i podwodnej.